Aktekke Mah. Yalçın Cad. Barutçuoğlu Plaza No:22/A Kat: 5 Daire: 20 Kastamonu 0 850 532 32 07
Ana Sayfa Kurumsal Yönetim Stratejilerimiz

Yönetim Stratejilerimiz

İşiniz için profesyonel bir danışman mı arıyorsunuz?

SATIŞ STRATEJİSİ; Tüm giderlerden sonra kabul edilebilir bir kâr marjına sahip projeler hedefimizdir. Şirket, kanunlara ve hukuk kurallarına uygun olarak faaliyet gösterebileceği şekilde ve karlılık sağlayan müşterilerle çalışır.

ÜRÜN STRATEJİSİ; Entegre Tesis Yönetimi, Teknik Yönetim, Güvenlik Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Teknik Hizmetler, Marka Koruma Hizmetleri, Güvenlik Danışmanlığı ve Risk Analizi Hizmetleri, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Hizmetleri, Peyzaj Hizmetleri, İlaçlama Hizmetleri, İşletme Projeleri ve bunları destekleyen yan hizmetlerdir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ STRATEJİSİ; Verilen hizmetlerin tamamında ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Standartları önceliğimizdir. Müşterilerimizle yapılan haftalık, aylık, yıllık toplantı sonuçları Üst Yönetimimiz tarafından mutlaka izlenir ve denetlenir. Olası problemlerde proaktif önlemler alınır ve tüm gelişmeler müşterilerimize raporlanır.

BÜYÜKLÜK STRATEJİSİ; Önümüzdeki 4 yıl içerisinde, Türkiye’de benzer faaliyet gösteren şirketler içerisinde fiziksel büyüklük olarak ilk üç sırada olmaktır.

OPERASYON STRATEJİSİ; IFMA (Uluslararası Tesis Yönetimi Derneği) Üyesi olan şirketimiz vereceği hizmeti, IFMA Hizmet Standartlarında verecek, denetleyecek ve raporlayacaktır.

İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİSİ; Şirketin her bir personeli, İnsan Kaynakları kriterlerine ve müşteri isteklerine uygun olarak istihdam edilir. Şirketin her çalışanı, aynı zamanda iç müşterisi ve pazarlama kaynağıdır. Bu anlamda Şirket, çalışanına da iyi bir hizmet sağlayacaktır. Personel ile yapılacak anketler toplam kalite yönetime dâhil edilecektir ve Üst Yönetim tarafından titizlikle takip edilecektir.

ÇEVRECİLİK STRATEJİSİ; Şirket, verdiği tüm hizmetleri ve kullandığı materyali, çevre duyarlılığı içerisinde gerçekleştirir.

 

Foto Galeri